Jeton Kart Nedir ?

Jeton kart nedir, kontörlü bir sanal karttır. Yani PayPal ya da diğer online hesaplar gibi sınırsız bir banka havalesi ve harcama sistemi bulunmamaktadır. Bu kartı kullanabilmek için harcayacağınız oranda almanız gerekir. 15 avrodan 500 avroya kadar kartlar bulunmaktadır. Bakiyenizdeki para bitince yeni bir kart almanız gerekecektir. Eski karta kesinlikle yükleme yapılmamaktadır.

Bu çalışma sistemi, internette aşırı harcama yapmanızın önüne geçmektedir. Diğer ödeme kanallarının aksine banka hesabınızdan aktararak çalışmadığı için belli bir limiti aşma şansınız bulunmamaktadır. Ayrıca bu sistem tamamen anonim kalmanızı sağlayacaktır. Size verilen kart numarasından aktivitelerinizin takip edilmesi kesinlikle mümkün değildir ve banka hesabında kimlik bilgilerinizi deşifre edecek bir aktivitede bulunmanız gerekmeyecektir.

 

 

Bu kart, 7 gün 24 saat alışveriş yapma olanağı sağlamaktadır. Para gönderimi için uzun onay süreçleri gerekmez. Herhangi bir şekilde takip edilmeden ve gecikme sorunu yaşamadan kartın geçerli olduğu yerlerde istediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve faaliyette bulunabilirsiniz. Bu kartın uluslar arası alanda geçerli olduğunu da belirtmek gerekir.

Sanal Kart Almak İçin Doğru Adres

İnternette başta Jeton card olmak üzere çeşitli sanal kartların satıldığı birçok mecra bulunmaktadır. Ancak bunların birçoğu gerek ekonomik açıdan gerekse kullanım açısından güvenli değildir. Yüksek komisyonlar alan sitelerin kart numarasını geç yolladıkları da bilinmektedir. Herhangi bir denetim olmayan bu mecralardan uzak durmalı ve sanal kartınızı sitemizden almalısınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !